Parada Szpiców

PARADA Szpiców o LAUR Wrocławia

Związek Kynologiczny w Polsce pod patronatem FCI, Oddział we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na PARADĘ SZPICÓW , która odbędzie się w dniu 20.10.2019r podczas Targów Zoologicznych ANIMAL WROCLOVE 

W programie przewidziana prezentacja ras z grupy V FCI, czyli Szpiców i Psów Ras Pierwotnych należących do wrocławskiego Oddziału ZKwP. 

Międzynarodowy sędzia kynologiczny wybierze najpiękniejszego wrocławskiego Szpica – zwycięzca otrzyma nagrodę „LAUR Wrocławia” 

Prezentowane będą zaprzęgowe Syberian Husky i Alaskan Malamuty, Szpice Niemieckie Małe , Średnie i Miniaturowe Pomeraniany ( białe i kolorowe ), a także takie rzadkie rasy jak : chiński Chow-Chow, Akita Japońska i Amerykańska, japońska Shiba, afrykański Basenji ( pies, który nie szczeka) Pies Faraona, biały pies północy- Samoyed, Szpic Wilczy, Karelski pies na niedźwiedzie, tajlandzki Thai Ridgeback Dog. 

Odbędzie się również prezentacja wrocławskich hodowli psów rasowych z gr. V FCI – będzie możliwość porozmawiania z hodowcami wybranych ras na temat charakteru danej rasy, predyspozycji i zachowania na co dzień.

Zapraszamy !